зображення_viber_2020-08-21_11-44-59.jpg
зображення_viber_2020-08-21_11-44-12.jpg
зображення_viber_2020-08-21_11-41-43.jpg

Про нас

      Клінінгова компанія "Цех"

   Надає послуги професійної парової хімчистки яка допомагає позбутися не тільки від плям та пилу, які  так чи інакше накопичуються в мяких меблях, килимах та матрацах, але  і від кліщів, які живуть і розмножуються в них. І також позбавляє від неприємних запахів та відновлює зовнішній вигляд. 

    Хімчистка виконується професійним обладнанням, а також екологічними, перевіриними засобами. 

  Також ми надаємо послугу заміни орендованих придверних брудозахисних килимів адже вони позбавлять приміщення від вологи та бруду який так чи інакше був би внесений в будівлю,  а також   вони прикрасять вхід в громадські, промислові та торгові об’єкти.

   Досвід, кваліфікованість та ввічливість працівників гарантуємо!

     Послуги прибирання:

  Експрес прибирання, генерального прибирання, прибирання після ремонту, щотижневе прибирання та миття вікон.

  •   В експрес-прибирання входить мінімальний набір дій, його завдання – "знепилити" і освіжити всі поверхні.

  •   Генеральне прибирання вже передбачає широкий спектр послуг, виконавці вже не тільки ліквідують пил сухим або вологим способом, а й приберуть задавнений бруд.

  •   Прибирання після ремонту включає чищення вентеляційних решіток, ніші потолків, зняття  пилу з пофарбованих стін та ще цілий ряд робіт, який потребує досвіду і професіоналізму. Також слід пам’ятати, що десятки видів оздоблювальних матеріалів, які часто використовуються при ремонті, потребують від наших спеціалістів правильного вибору миючого засобу та правильної технології миття. Звичайна прибиральниця не тільки не впорається із цим об’ємом робіт, але й може пошкодити ваші дорогоцінні оздоблювальні матеріали.

  •   Відмінність регулярного прибирання від інших видів – перш за все ціна.Тобто це те ж експрес або генеральне прибирання, але зі знижкою, як для постійних клієнтів.

  •   А миття вікон потребує знання технології (спеціальними падами та гумовими стяжками) та підбору відповідних миючих засобів. 

      При митті вікон миються не тільки скло, а й увесь віконний блок        повністю, включаючи рами та підвіконня.

зображення_viber_2020-08-21_11-44-35.jpg
зображення_viber_2020-08-21_11-40-20.jpg
зображення_viber_2020-08-21_11-34-04.jpg